Blondýna z Londýna

Ze života

A dárky už máš?

článek  vznikl ve spolupráci se značkou Deichmann

“Kolik už máš dárků?”
“Už máš dárky? Cože? Co? Jak že ani jeden!?”
“To já nakupuju dárky už v listopadu, ať se vyhnu tomu šílenýmu předvánočnímu stresu!”
“Nesnáším Vánoce. Všude moc lidí, samej shon…”

… tak tohle se mě vůbec netýká.
Nikdy jsem nebyla ta, co v listopadu plaší, že JEŠTĚ nemá dárky. Naopak. Já se musím vždycky ovládat, abych to vydržela AŽ do prosince. Protože nakupování dárků miluju. Teda já miluju jakýkoliv nakupování. A tohle je ideální příležitost, jak chodit po obchodech, koukat po pěkných věcech a nemít výčitky svědomí. 😀 A ty předvánoční pochůzky po městě jsou nejlepší. Jasně, všude je spousta lidí, tlačenice, každej spěchá. Buď se k nim můžete přidat a hned se rozčílit a vystresovat, nebo na to jít jinak. Po cestě si na trzích koupit svařák do hrnečku, případně perníčkový latté do vánočního kelímku. Kochat se všema těma světýlkama, (potichu… nebo ideálně jen v duchu) si zpívat vánoční písničky a užívat si tu krásnou atmosféru, kdy se to všude třpytí a leskne a ve vzduchu voní ještě teplý trdelníky a pražený mandle v cukru.

Takže ne. Dárek nemám ještě ani jeden. A minimálně do prvního prosincovýho týdne mít nebudu. Ale už se pořádně těším, až se pro ty první vydám.

Ale kdybyste hledali tip na dárek pro sestru, maminku, dceru, kamarádku nebo přítelkyni, mrkněte se na batůžky a kabelky do Deichmanna. Mají tam parádní výběr a kdybych už zrovna tenhle batůžek z kolekce KENDALL + KYLIE neměla, ráda bych ho našla pod stromečkem! 🙂 A teď dokonce na e-shopu i v prodejnách probíhá akce Cyber Deals s 50% slevou na vybrané zboží, tak třeba se vám poštěstí něco ulovit za ještě lepší ceny

 

Leave a Reply