Blondýna z Londýny

Kdo to píše?

Blondýna, ale vůbec ne z Londýna. Prostě se to jen rýmovalo.

Blondýna, ale spíš než z Londýna z Medlánek. A vlastně i ta blonďatá je teď prací šikovné kadeřnice Ninky, nikoliv přírody.

Blondýna, mnohem starší, než vypadá. Asi tak, že u vrstevníků a spolužáků je to na Facebooku samej prstýnek a fotka z ultrazvuku, zatím co Markéta tasí občanku, i když jde jen do Lidlu pro prossecco. A že tam občas zajde!

Blondýna, která má ráda psy s placatým čumákem, ananasový Frisco, burákový máslo, kokos, kávu v neomezeném množství, zeleninový chipsy, Rafaello, Harryho Pottera, bílý Kinder Bueno, knížky od Báry Šťastné, světlo před západem slunce, Vídeň, vzduch po bouřce,  RedBull bez cukru, běhání na medláneckým letišti, vysedávání v kavárně Punkt, cider, krajkový podprsenky bez kostic, uzenýho lososa, starorůžovou a mátovou barvu, nábytek z palet, jednorožce, Pomádu, krevety, opálenou kůži v létě, čertsve povlečený peřiny, velký snídaně, dlouhý letní večery, teplý croissanty, crossfitový workouty s hrazdou, Lužánky, Bun bo Nam bo z Olomoucké, černej humor, Aperol, cestování vlakem a dlouhý souvětí.