Střípky z Iphonu II.

V minulém díle Střípků z iPhonu (ano, stále se bavíme pouze teoreticky, prakticky se střepům bráním ochrannou fólií. V pořadí asi tak číslo 5778), jsem vám popovídala svůj oblíbenej thajskej příběh, dneska to pro změnu bude o tom, že můj život je jedna velká skládačka sportu, dobrýho jídla, bublinek a malých i velkých radostí.  A sem tam samozřejmě i nějakých starostí, ale ty hned utlumím těma radostma. A umlátím činkama. A utopím v bublinkách!

Starý budhistický přísloví říká:

Můžeš mít špatnej den. Ale nemůžeš mít špatný boty!

(a nebo to říká Carrie Bradschaw? Nebo jen já? Těžko říct, ale váhu to má pořád stejnou!)

A tak jsem si u Deichmanna díky nejmilejší spolupráci vybrala další krásky.  Kozačky, vysoký až do nebe. Černý, ideální ke všemu.  Ocenil je dokonce i Tom se slovy „ty jsou dobrý, prodlužujou ti nohy“. To, že ho vůbec nenapadlo, že mám takhle dlouhý nohy i bez bot? Dělám že jsem to neslyšela a botkám dávám fajfku „schváleno“. Třeba mi pak na oplátku odpustí to, že se budou válet v předsíni, protože se nevejdou do botníku 😀

Kromě nových botek tu ale máme jeden klasickej holčičí problém. NEMÁM CO NA SEBE.

Tentokrát vážně.

Pustila jsem se totiž do třídění skříně tak poctivě, že jsem nekompromisně vyřadila všechno, co už nebylo ideální, neměla jsem to v uplynulým roce na sobě, nebo jsem si to koupila v sedmnácti a…..hodí se to pro sedmnáctiletou holku.

Jasně, ty svetry byly ošuntělý, mikiny se žmolkama, ale…. alespoň mi v tom mohlo být teplo! 😀  #výborněmarkéto

Věřte  nevěřte, ale ten flek je výjimečně opravdu na zrcadle, ne na mým svetru. Mým snad jediným svetru!

 

Když ve slově FRIDAY změníme 2 písmena a 1 odstraníme, vznikne FRIES.
Když ve slově PÁTEK změníme 3 písmena a 3 přidáme, vznikne HRANOLKY.
Náhoda? Nemyslím si!

A tak jsme se v pátek s Marťou zašly v polední pauze odměnit do Faency Fries pořádným kornoutem radosti.  Výborný hranolky, skvělej dip a navrch rozpuštěnej cheddar? Ano, právě koukáte na reklamu na štěstí.

Už 10 měsíců jsem v práci, které stále říkám „nová“. Zapamatovat si jména všech na marketingu mi trvalo pár dnů (no dobře, možná týdnů), otrkat se snad několik měsíců, a teď už jsme všichni společně na teambuildingu na nádherné Pálavě koštovali víno a ve sklípku tančili až do rána!

Hříšnej tanec, Horkýže slýže, Bomby, Spice girls, Pomáda, Mamma Mia nebo Trezor? Hlavním DJ jsem se Spotify byla já, a ráno jsem se nad playlistem musela dost smát.

Sestra Terka slavila narozeniny (stále ji mám za MALOU sestru a její věk si musím pokaždé vypočítat. Můj mínus dva. A pak se divím :D), a tak jsme s Tomem zajeli do Sorry, pečeme jinak pro pár dortíků, který rozhodně potěšili víc, než kdybychom se o to v naší retro troubě pokoušeli sami.

Nejlepší sport je kafe a dort?

Souhlasím. Ale až za crossfitem! Protože žádnej dort by mě nedonutil každej den po šesté ráno vyrazit z domu a cestovat přes půl města!

 

 

A kde pořád beru motivaci a energii?

Dělejte co vás baví s těma správnýma lidma, a motivace nebude potřeba. Jen tu energii bychom občas potřebovali navíc. Přímo do žíly!

A se stojkama stále terorizuju všechny kamarádky. Joo, fotky se mnou jsou radost 😀

Za nejlepší objev tohoto roku považuji (kromě těch Gymshark legín nahoře!) zjištění, že se dají zastřený vejce připravit v mikrovlnce, namísto boje s hrncem!

A když už jednou v týdnu snídám doma a ne až v práci po tréninku, vyhrávají to proteinový palačinky s oříškovým máslem.

A psí společnost s vyčítavým pohledem.


Ale takový vajíčka rovnou do postele taky potěší. Po ránu to zní rozhodně líp než hromada angličáků a těžká činka, ale když si nemůžeš pomoct… 😀

Na Vídeňské vedle Alberta otevřeli novej ráj. Teda Running sushi.

O nejrůznější párty není v poslední době nouze. Při vzpomínkách na burčákovej pochod se směju ještě teď. A když jsme s holkama před promítáním filmu v crossfitovým gymu (jen my jsme to pochopily jako párty, klasicky :D) narazily na tuhle lahvinku, skákaly jsme tři metry vysoko. Bublinky? Růžová? Vždyť to je jak na míru pro princezny! 😀 

V poslední době se snažím víc vařit doma, než chodit na obědy (šetřím, abych si to Bun bo nam bo jednou mohla dát přímo ve Vietnamu!), ale alespoň jednou týdně je takovej oběd plnej holčičího drbání, nudlí, smažené cibulky a smíchu potřeba!

Komentář Přidat komentář

  1. Viki napsal:

    super článok 🙂 mňa by ale zaujímali tie vajíčka v mikrovlnke 😀

    My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *